»بازسازی آسانسور اصفهان
بازسازی آسانسور اصفهان۱۳۹۸/۷/۱۶ ۱۱:۱۰:۲۰

آیا از وضعیت ایمنی آسانسور خود اطمینان دارید؟

متاسفانه عدم انجام سرویس های منظم و صحیح باعث فرسودگی زود هنگام قطعات آسانسورها و باعث از دست رفتن جان بسیاری از انسانها در دنیا شده است . با این حال همه ساله شاهد وقوع حوادث ناگواری در شهر اصفهان به دلیل عدم رعایت اصول استاندارد در دوره استفاده از آسـانسورها در منازل مسکونی و تجاری هستیم . طی آمار به دست آمده از اداره کل استاندارد و آتش نشانی اصفهان بیشترین خطرات مشمول آسانسورهای بوده که فاقد قرار داد سرویس و هیچ متخصصی بازدید و برسی از قطعات آن دستگاه را برای چندین ماه متوالی نداشته است .

بدیهی است چنانچه قطعات به صورت دوره های منظم بازدید و مورد برسی قرار گیرند و در هنگام مشـاهده فرسـودگی تعویض و یا به وجود آمدن اختلال در کارکرد بهینه گردند نتیجیه آن یک آسـانسور ایـمن و بدون خطر خواهد بود.

ما با بـررسی دقیق آسانسور شما ، بهترین روش را برای بالابردن سطح ایمنی ، بهبود عملکرد ، استانداردسازی و زیبا سازی آسانسور به کار می بریم.

 

 

هشدار رئیس اتحادیه آسانسور و تعمیرکاران

هشدار رئیس اتحادیه آسانسور و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی در خصوص قطعات غیراستاندارد آسانسور و غیرحرفه ای بودن نصابان ایلخانی؛ ۷۰ درصد قطعات آسانسور غیر استاندارد هستند و نصابان آسانسور آموزش های فنی و حرفه ای را طی نکرده اند
منبع: شبکه خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۵

مراحل خدمات و بازسازی :

-اعزام کارشناس جهت بازدید از محل و اراِِئه نتایج کارشناسی و فنی به کارفرما.

-توافق کارفرما.

-بالا بردن ایمنی آسانسور تا حداکثر با کمترین هزینه .

-ارئه سیستم های مدرن شاملVVVF،نجات اضطراری،نشانگرهای طبقات LCD و شستی های تاچ و …..

-دکوراسیون بسیار لوکس از جنس MDF و یا استیل در طراحی کابین و دربهای طبقات  و داخل.

-مطابقت با استاندارد ملی و اروپایی

-اخذ گواهی استاندارد بازرسی ادواری 

– یک سال گارنتی