آسانسور گیرلس اصفهان

»آسانسور گیرلس اصفهان
آسانسور گیرلس اصفهان۱۳۹۸/۶/۱۹ ۱۵:۵۳:۲۳

آسانسور گیرلس

همان طور که از نام (گیرلس) پیداست این موتورها فاقد گیربکس می باشند و این مسئله باعث کوچکتر بودن حجم آنها می باشد.حجم کم دستگاه محرکه طبیعتا باعث : افزایش کارایی ، اشغال فضای کمتر و در بعضی از پروژهای که امکان ساخت موتورخانه را در پشت بام نداشته باشند این موتور میتواند به دلیل حجم کم درون چاه نصب گردد (حذف موتورخانه ) ، موتور گیرلس اتلاف انرژی کمتری دارد و حداقل ۵۰% در مصرف انرژی الکتریکی صرفه جویی می نماید.

گیرلس نسل جدید موتورهای آسانسور کششی است و از لحاظ حرکتی به هیچ عنوان قابل قیاس با موتورهای گیربکس دار نیستند ، لازم به ذکر است این موتورها به روغن و روغنکاری نیاز ندارند و به حداقل رساندن خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری یکی دیگر از مزیتهای آنست در ضمن آسانسور گیرلس ، آسانسور بسیار ایده آلی برای ساختمانها و مجتمع های پر ترافیک می باشد.

قیمت آسانسور گیرلس در اصفهان

قیمت آسانسور گیرلس بستگی به عوامل مختلفی دارد که می توانند در تعیین قیمت و هزینه نصب و راه اندازی آن تاثیر گذار باشد . قیمت آسانسور گیرلس به ابعاد و ظرفیت آسانسور ، نوع جنس کابین ، نوع سیستم تعلیق ، محل نصب آسانسور و … بستگی دارد که همه این موارد می توانند قیمت نهایی را دست خوش تغییراتی کنند.

جهت استعلام قیمت و مشاوره قبل از خرید می توانید

با شماره تلفن :  ۰۳۱۳۲۷۳۶۳۲۲ – ۰۳۱۳۲۷۳۶۰۸۲ – ۰۹۱۳۳۳۹۶۵۴۹  تماس گرفته و سوالات خود را در مورد شرایط خرید و نصب آسانسور گیرلس از کارشناسان ما بپرسید.

در صورت تکمیل فرم سفارش آسانسور کاشناسان شرکت رایان آسانسور در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

شرکت آسانسور رایان آسانبر سپاهان ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره، فروش، نصب و سرویس و نگهداری انواع آسانسور های گیرلس، هیدرولیک، کششی (گیربکسی)، خانگی (هوم لیفت)، شیشه ای می باشد.

پی نوشت : قیمت آسانسور خانگی گیرلس اصفهان ، آسانسور خانگی ، قیمت آسانسور ، قیمت آسانسور خانگی ، قیمت آسانسور هیدرولیک ،