»سرویس و نگهداری آسانسور اصفهان
سرویس و نگهداری آسانسور اصفهان۱۳۹۸/۶/۱۹ ۱۶:۳۱:۰۰

سرویس و نگهداری آسانسور چیست؟

سرویس و نگهداری آسانسور، بررسی دقیق عملکرد آسانسور و بررسی قطعات آسانسور بر اساس چک لیستها، فرمها و دستورالعمل های بر پایه استانداردهای جهانی است.

سرویس و نگهداری آسانسور فرآیندی لازم برای هر آسانسور در دنیا می باشد که عدم انجام آن خسارت بالای مالی و یا جانی را در بر دارد.

آسانسور ارتباط مستقیمی با جان انسان ها دارد به همین جهت باید ایمن و قابل اعتماد باشد.

نصب آسانسور یک پروژه کامل اجرایی برای ساختمان شماست است که نیاز به بکارگیری استانداردهای جهانی، دانش، تجربه و مهارت خاص دارد، قطعات آسانسور به مرور زمان و یا به دلیل استفاده نامناسب مستهلک می شوند و می تواند تهدید جدی برای جان شما و افراد خانواده تان باشد.

هشدار : عدم توجه به سرویس و نگهداری خوب یه آسانسور باعث می شود آسانسور به وسیله ای نا امن و غیر ایمن برای حمل و نقل تبدیل شود که متاسفانه باعث به وجود آمدن حوادث تلخی در رابطه با آسانسور خواهد شد (اخبار دلخراش سوانح آسانسور ) آمار بالای حوادث آسانسور طی سالهای اخیر نشان دهنده بی توجهی بسیاری از مالکان به سرویس و نگهداری آسانسور دارد.

آسانسورهای که در شرکت رایان آسانبر سپاهان در اصفهان نصب و راه اندازی می گردد با توجه به کیفیت بالا و دقت در نصب انجام شده هر ماه توسط سرویس کار این شرکت مورد بررسی و در صورت نیاز به صورت موردی تنظیم مجدد قرار می گیرد. شرکت رایان آسانبر سپاهان سرویس و نگهداری آسانسور بر اساس چک لیستها، فرمها و دستورالعملهای خاصی انجام می دهد که باعث افزایش طول عمر آسانسور، کاهش هزینه های نگهداری آسانسور و ایمنی بیشتر آسانسور برای شما خواهد شد

شرکت رایان آسانبر سپاهان در اصفهان با توجه به دارا بودن کادری مجرب در واحد پشتیبانی و تعمیرات آسانسور اصفهان و همچنین دارا بودن تمامی مجوزات و گواهینامه های معتبر قانونی جهت انجام امور پشتیبانی و ارائه خدمات سرویس و نگهداری آمادگی خود را اعلام می دارد.

شما می توانید همه روزه جهت مشاوره سرویس و نگهداری آسانسور و درخواست بازدید از آسانسور ساختمان خود با شماره های تلفن : ۰۳۱۳۲۷۳۶۳۲۲- ۰۳۱۳۲۷۳۶۰۸۲ – ۰۹۱۳۳۳۹۶۵۴۹ حاصل فرمائید